Randevuya Gelmeden Önce

Covid Pozitif

Covid 19 belirtilerinden bir veya birkaçını taşıdığınızı düşünüyor veya bu belirtileri gösteren bir kişi ile temasta bulunduysaniz lütfen bize haber veriniz ve randevunuzu iptal ediniz. Uygun olan en yakın zamanda size yeni bir randevu verilecektir.

18 Yaş Altı

18 yaşından küçük hastalarımızın gelirken en fazla bir refakatçi ile gelmesini rica ediyoruz. İçeriye sadece bir refakatçiyi almak zorunda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Zamanında Randevu

Size verilen randevu saati mevcut salgın durumu göz önüne alınarak oluşturulmuştur. Tam olarak verilen saatte Muayenehanemizde olmanızı rica ediyoruz. Erken gelmeniz durumunda sizi dışarıda bekletmek zorunda kalabiliriz.

Randevuya Geldiğinizde

Sterilizasyon Kuralları

Hastamızın ve refakatçilerinin içeri girmeden önce galoş giymesi, sonra ellerini dezenfektan solüsyon ile ovalaması ve mutlaka maske takmış olarak gelmesi ve bu maskeyi içeride bulunduğu sürede sürekli takması istenecektir. Bunları size hatırlatan arkadaşımıza uymanızı rica ediyoruz.

Ateş Ölçümü

Kapıda ateş ölçümünüz yapılacaktır. Ateşinizin 37.3 derecenin üzerinde olması durumunda içeri alamayacağımızı bilmenizi isteriz. 

Refakatçi

Hastamızı içeri alırken yanında sadece bir refakatçi ile gelmesini rica etmekteyiz.

Randevu Sırasında

Ağız Temizliği

Gelince hastamız mümkün olduğu kadar hızla  kliniğe alınacak ve %1 hidrojen peroksitli ağız gargarası ile ağzını en az 30 saniye boyunca çalkalaması istenecektir.

Evde Diş Fırçalayın

Her olasılığa karşı günün büyük bir bölümünde hasta tuvaleti ve diş fırçalama bölümü kullanıma kapalı olacaktır. Hastamızın gelmeden önce dişlerini fırçalamış olmasını ve sonrasında bir şey yememesini rica ediyoruz.  

Sosyal Mesafe

Randevu alınırken, sosyal mesafeyi korumaya özen göstermenizi ve sekreter masası üzerindeki uyarıya dikkat etmenizi rica ederiz.

Klinik Sterilizasyon

30-45 Dakika

Hastalarımıza verdiğimiz randevular 30-45 dakikaılık aralıklarla verilmektedir. Bekleme odasındaki oturma düzenimiz sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlenmiştir.

Sterilizasyon

Tüm çalışanlar olarak bizler, korunmanızı sağlamak amacıyla her türlü önleme uyarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Genel Temizlik

Her hasta arasında hasta koltuk oturma yerleri, başlıkları, çalışma banko yüzeyleri kreşuar ve reflektör gibi bölgelerin dezenfeksiyon işlemleri gibi her türlü yüzey dezenfeksiyon prosedürleri aynı şekilde sürdürülecektir.

Muayenehane Dezenfeksiyonu

Her sabah ve öğlen soğuk dezenfektan buhar püskürtme ve her gün sonunda ozonlama i̇le ortam ve hava dezenfeksiyonu ve temizlenmesi yapılmaktadır